Akcia na šperky – náramky, náhrdelníky a prstene za super ceny! Platí do 18.12.2025.
✴ Najligotavejší korálkový obchod ✴
Materiál Všetko
Typ kameňa Všetko
Veľkosť Všetko
Farba Všetko
Povrch Všetko
Výbrus Všetko
Guľôčky z farbeného prírodného mashanského jadeitu, vhodné na výrobu karmových alebo shamballových náramkov. Tento jadeit má atraktívnu sýtu tyrkysovú farbu a patrí medzi naše najobľúbenejšie kúsky.
Šnúrka s asi 46 korálkami svetlomodrých jadeitov, ktoré odporúčame kombinovať najmä so striebornými odtieňmi.
6mm veľké guľôčky z mliečne bieleho jadeitu, ktoré môžete použiť na výrobu karmových alebo shamballových náramkov.
Asi 38cm dlhá šnúrka (cca 65korálok) s pastelovými svetlofialovými jadeitmi. Jadeity sú dofarbené a je potrebné sa k nim aj patrične správať = žiadne spanie, plávanie, cvičenie, upratovanie s náramkom. Korálky krásne ukážu na dlhých japa maala náhrdelníkoch so strapcami aj na náramkoch :)
Jadeit s pekným čerešňovočerveným odtieňom na vaše náramky. Navliekajte na gumičku s hrúbkou najviac 1mm. Pekné kombinácie vzniknú, keď k nemu pridáte ružovozlatú alebo striebornú korálku.
Jadeit Cauliflower zelenožltej farby vo veľkosti 8mm s lesklým povrchom.
Dierka na navliekanie má priemer 1,1mm.
Dofarbované prírodné jadeity v krásnom tmavozelenom odtieni. Ku korálkam sa veľmi hodia doplnky v zlatej farbe. Vyberte si buď tie hematitové alebo z nerezovej ocele.
Dofarbovaný jadeit v tmavomodrom prevedení. Na šnúre je asi 39cm návleku.
Jadeitové dofarbované korálky so zlatým pokovom. Vyrobíte si z nich zľahka 2 plnohodnotné náramky, treba ich len prevliecť na elastickú gumičku a náramok následne ukončite uzlíkom.
Guľôčky z farbeného prírodného jadeitu v horčicovej farbe. Na šnúre je okolo 48 korálok, takže to postačí na vyrobenie 2 náramkov. Jadeit je vhodný na výrobu karmových alebo shamballových náramkov.
Zmatnený biely jadeit v 10 mm veľkosti bude veľmi pekne vyzerať so zlatými ozdobnými korálkami. Navlečte ho na elastický silon, doplňte niektorým zlatúchom a pekný náramok je raz-dva vyrobený :)
Celá šnúra krásneho farbeného jadeitu vo fialovo-žltých odtieňoch. Na šnúre je cca 48-50 korálok, takže z nej vyrobíte 2 celé náramky. Odporúčame navliekať na elastický silon s hrúbkou 0,8mm. Kombinujte s exotickým drevom, najmä jackfruit bude vyzerať fantasticky.