Akcia na vybrané korálky z polodrahokamov a iné drobnosti. Zľavy až do 50%. Platí do 15.6.2025!
✴ Najligotavejší korálkový obchod ✴
Nerezové gulôčky v pidi prevedení, teda v 3mm veľkosti, na dotvorenie vašich minerálových náramkov. Krásne sa dajú skombinovať s drobnými kamienkami - s 3mm alebo 4mm veľkosťou, nebojte sa však aj kombinácie s výrazne väčšími kameňmi - napr. pri 8 alebo 10mm korálkach budú pôsobiť ako vkusné, drobné medzikusy :) Perfektne farebne sadnú ku korálkam tmavozelenej, tyrkysovej, tmavomodrej, ružovej, čiernej či béžovej farby.
Brúsené drobné magnezity, ktoré v literatúre nájdete často aj pod názvom "howlit". Tieto naše sa budú skvele nosiť v zimných mesiacoch pre ich primeranú veľkosť. Kamienky môžete použiť ako základ na výrobu japa maala náhrdelníka (vtedy treba rátať aspoň s dvomi korálkovými šnúrkami, kvôli dostatočnej dĺžke), alebo si z bežnej šnúrky viete vyrobiť 2 náramky. Dierká má cca 0,9mm, preto by návlekový materiál mal mať max. 0.8mm, aby sa vám vyrábalo čo najviac pohodlne a príjemne :)
Krásny prírodný polodrahokam apatit s brúseným povrchom. Pekne ukáže spolu so zlatými medzikusmi, tak sa nebojte kombinovať :)
Elastická gumička s hrúbkou 0,8mm, navinutá na špulke. Gumička je plochá a keď ju roztiahnete v dvoch rukách, uvidíte, že je vyrobená z viacerých jemnučkých vlákienok. Je veľmi pružná a mäkučká. Môžete s ňou vyrábať najmä náramky - pozor si však musíte dať na to, že sa môže po čase "vyťahať". Ak však budete gumičku navliekať dvojmo, vyhnete sa vyťahaniu a navyše náramok bude pekne pevný, ale stále veľmi pružný a elastický ;) Odporúčame na všetky náramky s korálkami 8mma 10mm používať dvojité prevliekanie.
Ak chceš, zadaj e-mail a budeme ťa informovať o zmene ceny alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Tvoja emailová adresa:
Upozorni ma keď cena klesne pod €
Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.